Hakkımızda

logo-agac-tam

Noyanlar Şirketler Grubu

DJI_0029

Noyanlar Şirketler Grubu olarak kaliteli yaşamı geliştirip hayat boyu deneyimler yaratıyoruz çünkü müşterilerimize ve çalışanlarımıza önem veriyoruz.

1973 yılında kurulan Noyanlar Şirketler Grubu, Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektörünün her alanında yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. İnşaat sektöründe kaliteli ve güvenilir gelişmeler sağlayan başarılı bir aile şirketidir. Projelerimiz, yüksek memnuniyet sağlayacak şekilde çağdaş yapı tasarımları doğrultusunda yürütülmektedir.

Bize Dair

Yüksek Bina
0 +
Konut Kompleksi
0
Mimari Proje
0 +

Arken Mimarlık ve Mühendislik Ltd. Şti.’nin kurucusu ve emektar mimar Gökhan Noyan’ın 1970’lerde ve 1980’lerde birçok mimari projeye imza atmasıyla başladı. Deneyimli bir inşaat mühendisi olan Mustafa Noyan, 1986 yılında ekibe katıldı.

Müşteri Odaklı

Satın alma, satış sonrası ve proje geliştirme aşamalarında müşterilerinin beklentilerini aşarak keyifli bir deneyim yaşatmayı ilke edinen Noyanlar İnşaat, müşteri memnuniyetini birinci önceliği olarak görmektedir. Bir aile şirketi olan Noyanlar Şirketler Grubu, Kıbrıs’ta kalite, estetik ve tasarım özgünlüğünden taviz vermeden inşaat projeleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Noyanlar İnşaat’ın başarısının gerçek ölçüsü, bugüne kadar tamamlanan konut projelerinde yeni hayatlarına başlayan birçok ailenin mutluluğu ve huzurudur. Noyanlar Şirketler Grubu, inşaat, geliştirme ve gayrimenkulün yanı sıra turizm sektörüne de girmiştir.

Biten, satışa hazır ve devam eden konut projeleri hakkında detaylı bilgiye satış ofislerimizden, Noyanlar Emlak‘tan veya Noyanlar web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs’ta iki global ofisi ve yüzlerce acentesi bulunan Noyanlar, sürekli olarak Küresel ayak izini ve ağını genişletmektedir.

Scroll to Top